Náš tým

Bc. Ivana "Iva" Hluštíková
 

Přírodní klub Kořínek zahájil svou činnost v roce 2019. Jsem jeho zakladatelkou a průvodkyní. 

S respektem a radostí sleduji, jak dětem umožňuje přírodní prostředí růst a vyvíjet se. Moje úloha na jejich růstu je láskyplné vedení k objevování přírodních zákonitostí, rozvíjení sociálních dovedností, získávání pohybové zručnosti, k čemuž je přírodní prostředí nejlepší tělocvičnou, pronikání do světa kultury - zpívání, básničky, říkadla, dětské klasické hry, pohádky, divadýlko. 

Za úspěch své práce považuji, když domů z Kořínku odcházejí šťastné a veselé děti, které doma zpívají písničky, vyprávějí, co zažily v lese s kamarády a těší se na další den do Kořínku.

Vystudovala jsem VŠ pedagogickou v Hradci Králové, pracovala jsem jako učitelka prvního stupně na základní škole, ve školní družině, v nízkoprahovém klubu pro děti. 

Jsem maminkou pěti již trochu odrostlejších dětí.Jitka "Jíťa" Kržová

Audina

Mix labradorského retrívra,  nar. 2013. 

Milá, hodná, trpělivá fenka, která Kořínky doprovází  od samotného začátku našeho klubu. 
Děti se díky ní učí, jak přistupovat ke psům, jakou pes potřebuje péči a jak s ním zacházet.
Děti jí zahrnují láskou a někdy i svou svačinou :-) Někteří Kořínci s ní trénují základní povely a Audi jim i v zimě v potoce či rybníku ukazuje, že se nemusí bát vody, neboť voda je príma.
Je to bezva parťačka a průvodce v jednom!  🐾❤

 
 

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.